JACEK
DROFIAK

„Wkręceni” MTL Maxfilm

Wspólnie z Arturem Gajdzińskim ARTCAM zrealizowaliśmy ujęcia lotnicze do najnowszej komedii Piotra Wereśniaka (scenarzysta: „Kiler”, reżyser: „Zróbmy sobie wnuka”, „Nie kłam, kochanie”) pt. „Wkręceni”. Film trafi do kin w całej Polsce 10 stycznia 2014 roku. Ujęcia wykonaliśmy przy pomocy platformy latającej z kamerą RED SCARLET.

Zapowiedź najnowszej komedii Piotra Wereśniaka („Kiler”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Nie kłam, kochanie”) pt. „Wkręceni”. W kinach od 10 stycznia 2014 roku!

Franczesko (Piotr Adamczyk), Fikoł (Bartosz Opania) i Szyja (Paweł Domagała) pracują na Śląsku w lokalnej fabryce samochodów. Niestety, dyrekcja decyduje się na grupowe zwolnienia i trzej przyjaciele trafiają na bezrobocie. Kiedy firma przelewa na ich konta odprawę, umawiają się na ostatnie „szaleństwo”, nim będą musieli zacisnąć pasa. Prawdziwa historia zaczyna się podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza, gdy trójka kumpli zostaje omyłkowo wzięta za kogoś, kim nie są.

http://www.wkrecenifilm.pl/

W filmie występują również: Kamilla Baar, Dominika Kluźniak, Krzysztof Stelmaszyk, Kacper Kuszewski, Katarzyna Glinka, Julia Kamińska, Monika Krzywkowska, Michał Piela i wielu innych.